درود ! از اینکه میزبان شما در کافه ام بی ای هستیم بسیار خرسندیم. با ثبت نام در چند مرحله ساده، شما می توانید از تمام امکانات کافه لذت ببرید.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 233 رأی - میانگین امیتازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #11
RE: پروپوزال
با سلام به نظرمن پوروپوزال از پایان نامه هم مهم تره !چون اگه دقیقا اگه آنچه راکه درپوروپوزال نوشتیم درپایان نامه نیاریم اجازه دفاع نخواهیم داشت برای من که رشتم شیمیه خیلی اهمیت داره چون اگه به نتیجه آزمایشی که درپوروپوزال نوشتیم نرسیم جدابه مشکل دفاع برمی خوریم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۴-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #12
سلام

بنده به یک پروپوزال نیازمندم Heart
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #13
دوست عزیز و بسیااااار صادق سلام ورود شما را به کافه خوش آمد می گویم

خیلی درخواست جالبی بود . شما لااقل ویژگی های پروپوزالتون رو ذکر می کردین Smile رشته تحصیلی و حیطه علاقه مندی و توانمندی علمی خودتون رو. دوست گرامی در این انجمن مسئولین گرامی پرورپوزال آماده شما را مطالعه می کنند و بر مبنای تجربیاتشون کامنت هایی ارائه می کنند یا اینکه با ایجاد پست های تجربیات و نکات پروپوزال نویسی به پژوهشگران در این مسیر یاری می رسونن. لذا برای شروع شما رو به زیر انجمن انتخاب موضوع دعوت می کنم کافه ام بی ای هم در این مسیر همراهی تان می کند Smile
http://cafemba.ir/forum-132.html

۴-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #14
سلام دوست عزیز

کارگاهی تحت عنوان کارگاه پایان نامه نویسی به زودی برگزار می شه که پیشنهاد می کنم در دوره اولش که همون پروپوزال نویسی هست شرکت کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://cafemba.ir/thread-1996-post-3829.html#pid3829

با آرزوی موفقیت برای شما
۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #15
RE: موضوع پایان نامه
با عرض سلام
من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ام بی ای هستم، برای انتخاب موضوع پایان نامه دچار مشکل شده ام. خواهشمندم مرا در این راه پر پیچ و خم یاری کنید من با استاد راهنما هم صحبت کردم و ایشون فرمودند در زمینه اجرای استراتژی و یا زنجیره تامین می تونم کار کنم ، اما هنوز به نتیجه نرسیدم. آیا میشه منو دقیق راهنمایی کنید

۱۳-۴-۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #16
باسلام من یکی ا. متغیرهای موضوع پایان نامه ام پیشینه نداره چیکار باید کنم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان