درود ! از اینکه میزبان شما در کافه ام بی ای هستیم بسیار خرسندیم. با ثبت نام در چند مرحله ساده، شما می توانید از تمام امکانات کافه لذت ببرید.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 193 رأی - میانگین امیتازات: 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه راه Apply
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #11
RE: نقشه راه Apply
سلام
ممنون، از پاسختون ...
منم خیلی مشتاقم بدونم دوستانی که رفتند الان بعد از گذشت زمان چه نظری در مورده تحصیل در خارج پیدا کردند .
همین طور بیشتر در مورد آزمون ها راهنماییی بشه ... احیاناً اگر جایی کلاس مناسبی برگزار میشه اطلاع رسانی بشه
کلاً استففاده از تجربیات دیگران به نظر من خیلی بهتر از آزمون و خطاست ...

اگر کسایی هستندکه الان مشغول مطالعه هستند هم اگر اینجا تبادل نظر کنند و به نحوی برای هم رفع اشکال کنند خیلی خوب میشه !!

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۸-۱۱-۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #12
RE: نقشه راه Apply
سلام.
...وقت گرامیتون بخیر
.امیدوارم به واسطه دانش و توان علمی‌‌تون بتونم راه درستی برای ادامه تحصیلات تکمیلی و انتخاب رشته‌یه تحصیلی درستی‌ داشته‌باشم
.من خیلی علاقه‌مندم تا در زمینه فشن فعالیت و اشتغال داشته باشم ولی بخاطر نداشتن پتانسیل طراحی، تبدیل به مانع جدی پیش‌روم شده
اما شور و شوق این رشته، دلیلی شد که بیشتر تحقیق کنم و به نتایج امیدوار کننده‌ای برسم؛ ازجمله اینکه برای اشتغال در این مارکت نبایستی حتما طراح باشی که این خود، نکته‌یه امیدوارکننده‌ای هتش
.مثلا در برخی از دانشگاه‌های تراز اول جهان در زمینه مد؛ رشته‌ای به نام "فشن بیزنس" وجود داره
حالا به نظر شما تحصیل در چه رشته‌ای درمقطع ارشد آن‌هم در ایران، می‌تونه به این شاخه‌یه تحصیلی نزدیک باشه و بتونم در آینده از طریق همین رشته لینک و ارتباطی با این حوضه کاری در کمپانی‌های مرتبط در زمینه مد و زیبایی در خارج از ایران داشته باشم
خیلی ممنون و سپاسگذار می‌شم کمکم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا