درود ! از اینکه میزبان شما در کافه ام بی ای هستیم بسیار خرسندیم. با ثبت نام در چند مرحله ساده، شما می توانید از تمام امکانات کافه لذت ببرید.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 178 رأی - میانگین امیتازات: 2.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من برای MBA ساخته شده ام ؟!!!
۱۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #11
RE: آیا من برای MBA ساخته شده ام ؟!!!
با سلام و سپاس از استقبال و توجه دوستان،

نسخه کامل تری از نظرات حضرت Mintzberg به همراه پاسخ ها و انتقادات تقدیم می گردد. امیدوارم در کمک به ارزیابی و تصمیم گیری درست دوستان گرامی و نیز بازبینی دوره های رایج توسط اهالی محترم فن موثر افتد.

.pdf  Managers not MBAs-Mintzberg Interview.pdf (اندازه: 32.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 144)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #12
عرض سلام و ادب
ممنون از نظرات ارزنده همه دوستان

جمله ای زیبا از آقای مینتزبرگ در مصاحبه ای با ایشان که دوستان زحمت ارسال آن را کشیده بودند ، خود نمایی می کرد
. آقای مینتزبرگ می فرمایند : زمان تغییر فرا رسیده است ، زمان بازسازی و نوسازی مدارس کسب و کار ، زمان تغییر عوامل تغییر !!!
۲۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #13
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان ومدیریت خوب این سایت خوب
من دانشجوی ترم اخر کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه غیر انتفاعیم.درست به درس اهمیت نمیدادم اما 1-2ساله هدف درس خوندنو فهمیدم.میخوام ارشد mba بخونم
واقعا میخام دانشگاه تهران قبول بشم.دارم زبان میخونم بسته مدرسان شریفو گرفتم.بعد ارشد قصد دارم واسه ادامه تحصیل برم استرالیا.سعیم میکنم که بورسیه بشم. اما هیچی از شرایط بورسیه نمیدونم.ممنون میشم هم در زمینه ارشد و هم در زمینه بورسیه شدن و ادامه تحصیل راهنمایم کنید چون واقعا مصمم ولی نیازمند مشاوره و راهنمایتونم.تشکر
۱۸-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #14
سلام به همه
از نظر من اگر کسی بخواد این رشته رو انتخاب کنه قبل از هر چیز باید به یک خود شناسی معقول رسیده باشد بدان معنا که بداند ایا هنر مدیریت که چیزی کاملا ذاتی است و تنها با علم آموزی تقویت میشود را دارد یا خیر.به شخصه چیز زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی یک مدیر نمیدونم وگرنه کمک میکردم اما دوستانی که کارشناسی مدیریت خوندند شاید از این شخصیت شناسی که گفتم مطالب بیشتری بدونن که امید وارم اینجا مطرح کنند تا همه استفاده کنیم.با تشکر
۶-۷-۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #15
باسلام و احترام
من تصمیم دارم این رشته رو از طریق فراگیر و دانشگاه پیام نور بخونم سوالم اینکه سطح این دانشگاه در حدی هست که بتونه حق مطلب رو در زمینه آموزش مدیرت ادا کنه و این که مدرکش برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و یا پذیرشش در خارج از کشور معتبر هست ؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا