درود ! از اینکه میزبان شما در کافه ام بی ای هستیم بسیار خرسندیم. با ثبت نام در چند مرحله ساده، شما می توانید از تمام امکانات کافه لذت ببرید.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 77 رأی - میانگین امیتازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی کنکور کارشناسی ارشد سال91
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ عصر، توسط CafeKonkoor.)
ارسال: #1
نظر سنجی کنکور کارشناسی ارشد سال91
با سلام و آرزوی موفقیت برای همه اهالی CafeMBA در کنکور کارشناسی ارشد سال 91
بدین وسیله اعلام می گردد تمامی اعضای محترم CafeMBA می توانند نظرات خود را در مورد این آزمون ، به لحاظ طبقه بندی سوالات ، زمان ، سطح دشواری، شرایط آزمون ، تناسب سوالات با منابع مطالعه شده و .... در این انجمن اعلام نمایند .
هدف از ایجاد چنین فضایی آن بوده تا دانشجویان عزیز بتوانند از نظرات دیگر دوستان در مورد آزمون آگاه گردیده ، شرایط خود را ارزیابی نمایند .
شایان ذکر است مسوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران بر عهده خود ايشان بوده و نظر مدیران CafeMBA نمی باشد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ عصر، توسط saremi.)
ارسال: #2
RE: نظر سنجی کنکور کارشناسی ارشد سال91
سلام ممنون از این امکان که برای ما فراهم کردید
سوال های امسال به نظر من از نظر سطح دشواری نسبت به سال های پیش سخت تر بوده مخصوصا تئوری ها . ولی سختی برای همه هست . امید وارم قبول بشم .
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #3
Zaban nesbatan sakht, riazi kheili asoon va theory badghelegh bood. Vali kollan man kheili raazi nistam Sad((((((( manam omidvaram ke natije khoob beshe
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #4
دوستان عزیزم در CafeMBA

در راستای این حرکت قشنگتون باید عرض کنم انشاالله تا روز شنبه ۲۹ بهمن پاسخ تشریحی زبان رو روی وب سایت خودم و CafeMBA قرار خواهم داد.

شاد و پیروز باشید
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #5
سلام و درود و یه خداقوت جانانه به همه دوستانی که کنکور ارشد دادند علی الخصوص دوستان اجرایی.

زبانش بنظرم زیادی ساده بود و اگه دورس دیگه وقت گیر نبود و کمی بیشتر واژگان بلد بودم راحت 100 میزدم.

جیمت هم که استدلال منطقیش خوب بود. درک مطلب طولانی بود.کفایت جالب بود. 2 قسمت دیگه سخت.

دانش مسائل روز واقعا واقعا واقعا مشکل بود.اساسا دانش مسائل نبود.

تئوری اگه خوب میخوندم عالی میزدم چون سوالاش برام آشنا بود 90 درصد

فارسی متوسط روبه راحت بود ولی سوالا طولانی بود و وقت گیر.

کلا خدا طراحان سوال جیمت و دانش مسائل روز و فارسی رو نیامرزد.الهی آمین

من که قبل آزمون حسابی گریه کردم و بعدش ازقبلش بدتر.

ولی به همه دوستان کنکور92 بگم که از الان منو رقیب سرسختتون بدونید.

موفق باشیم همگی

Cool You Attract What You Love
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #6
سلام و تشکر از مسئولان سایت که این امکان را فراهم کردن.
من امسال کنکور نداشتم یعنی پارسال قبول شدم. ولی دوستانم که امسال شرکت کرده بودن می گفتن که ریاضی اش آسون بوده. اما تئوری مدیریت اش به شدت پیچیده بوده.
از سوال های اقتصاد هم راضی بودن.
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #7
man nemidonaaam tarah soalat teoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ki boooooooooooooooooooode ba in soalash
Sad(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #8
من هم امسال کنکور نداشتم ولی در مورد سختی کنکور امسال از اطرافیان و دوستان شنیده ام . با آرزوی موفقیت برای همه دوستان cafeMBA
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #9
سلام به همه دوستان،

راستش ازمون مدیریت IT را که رمز 4 شنبه صصبح بود و من شب تازه کارتم را دانلود کردم ، اون که خیلی سخت بود! آزمونش را نمی گم، این که یاذم رفته بود و از دست دادمش را می گم!

و اما MBA ، ریاضی اش از پارسال سخت تر بود
GMAT سوالاش کمی مفهموی تر شده بودن
زبان هم که با اون فورملایی که آقای دکتر ناصر زاده یک بار 7-8 سال پیش یادمون داده بودن حل شده است
زبان عمومی اش سخت تر از پارسال و تحصصیش آسونتر از پارسال بود

به امید دیدار همه دوستان در دانشگاه های مورد علاقه
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #10
با سلام به همه دوستان خوب کافه!
من که امسال نخونده بودم و آزمایشی امتحان دادم اما به نظرم زیاد مشکل نبود یعنی احساس میکنم اگه وقت داشتم دو سه ماه میخوندم رتبه خوبی میآوردم.هرسوالی که از 6 ترم قبل یادم بود زدم هرچی هم که یادم نبود ,برام آشنا بود یعنی اگه فرمولش یادم بود میشد زد و سخت نبود.

راستی هر کی کلید سوالها رو پیدا کرد لطف کنه واسه استفاده همه بچه های کافه بزنه تو سایت.ممنون

باتشکر ویژه از مسئولان سایت بابت این طرحشون.
یک پیشنهاد هم دارم:امکانی رو بوجود بیارن که زمان اعلام نتایج بچه ها بتونن رتبشون وبعدا محل قبولیشون رو اعلام کنن و بتونن سوالهاشون رو از هم بپرسن و از راهنماییهای دوستاشون استفاده کنن.

به امید موفقیت همه بچه های کافه و برگزاری جشن بزرگ قبولی بچه های کافه در کنکور ارشد.

"f.arab-cafeMBA"Shy
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا