درود ! از اینکه میزبان شما در کافه ام بی ای هستیم بسیار خرسندیم. با ثبت نام در چند مرحله ساده، شما می توانید از تمام امکانات کافه لذت ببرید.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 209 رأی - میانگین امیتازات: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استراتژی موثر / غیر موثر
۲۸-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ عصر
ارسال: #1
استراتژی موثر / غیر موثر
مقاله پیوست نوشته Richard Rumelt پروفسور دانشکده مدیریت دانشگاه UCLA می باشد که در JUNE 2011 در MCKINSEY QUARTERLY منتشر گردیده است . محور اصلی مقاله حاضر بر مباحث استراتژیک با تاکید بر استراتژی موثر/ غیر موثر و پی آمد های هر یک در کسب و کار ، متمرکز می باشد .
بحث و تبادل نظر :

به نظر شما عزیزان موانع عمده بر سر راه طراحی استراتژی های موثر در سازمان ها کدامند ؟

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  perils of a bad strategy.pdf (اندازه: 275.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 454)
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #2
RE: استراتژی موثر / غیر موثر
ترجمه این مطالب را هم دارید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
ممنونم از توجهتون
نه متاسفانه . سعی بر آن بوده که مقالات روز ، از طریق این انجمن در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد که بعضا ترجمه ای از آن ها در دست نمی باشد . ضمن آن که چنانچه به مباحث استراتژیک علاقه مندید پیشنهاد می کنم در بخش کتابخانه cafeMBA منابعی که در این حوزه ارائه گردیده ، مانند 10 اصل اثر بخشی استراتژی نوشته دکتر غلامرضا کیانی یا کتاب چگونه می توان به یک استراتژی اثر بخش دست یافت؟ نوشته آقایان وفا غفاريان و دکتر غلامرضا کيانی ، را مطالعه بفرمایید .
با تشکر مجدد از حسن توجه شما
۲۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #4
دوستان ممنون
من فکر میکنم زبان اصلی مقاله برای دانشجویان یا کسانی که در حال تهیه مقالات هستن جهت استفاده به عنوان منبع خارجی خیلی خوبه
۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #5
ترجمه اش را بگذارید بهمراه فایل اصلی
اون موقع هنر کردید.
۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ عصر، توسط Ghanbari.)
ارسال: #6
با سلام خدمت شما و دیگر اهالی محترم کافه MBA

ممنونم از نظر و لطفتون . ولی دوست عزیز هدف این انجمن ترجمه مقالات نیست . هدف معرفی موضوعات مطرح ، مقالات و مجلات برتر در حوزه های مختلف مدیریتی است .ضمن آن که تعریف کافه MBA از مفهوم هنر با آن چه مد نظر شما است متفاوت می باشد . کافه MBA قصد دارد ماهیگیری را به اعضا بیاموزد نه آن که ماهی را در اختیار آنان قرار دهد .
در این انجمن کافه MBA بستری را فراهم کرده تا شما بتوانید هنر خود را نشان دهید ...

با تشکر مجدد
۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ عصر، توسط fpoorkarim.)
ارسال: #7
سلام

من کاملاً با شما موافقم

بالاخره باید از یک جایی شروع کنیم به تقویت زبان.من خودم با اینکه تو این زمینه خیلی مشکل دارم ولی از سر اجبار دیگه شروع کردم به مطالعه رفرنس های زبان اصلی.

یک تقاضایی هم داشتم،در مورد برنامه ریزی (از هرنوعش و در هر سطحی از سازمان) اگر بتونید چند مقاله معتبر (خصوصاً اگه ترجمه نباشه بهترم هست)
در انجمنتون قرار بدید خیلی ممنون میشم یا اگه پایگاههایی معتبر برای دسترسی به مقالات معتبر در این زمینه معرفی بفرمایید خیلی عالی میشه.

از انجمن پرمحتواتون خیلی ممنونم و خداقوت

موفق تر باشید دوستان

Cool You Attract What You Love
۶-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #8
باسلام.از زحماتتون متشکرم..منم با نزر خانم پورکریم موافقم.همینجور ادامه بدید خیلی عالیه
۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #9
ممنون از زحماتتون
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان