درود ! از اینکه میزبان شما در کافه ام بی ای هستیم بسیار خرسندیم. با ثبت نام در چند مرحله ساده، شما می توانید از تمام امکانات کافه لذت ببرید.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 92 رأی - میانگین امیتازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ساخت پرسشنامه الکترونیکی
۹-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #1
نحوه ساخت پرسشنامه الکترونیکی
بسیاری از محققان و دانشجویان به دنبال راهی جهت تکمیل پرسش نامه خود هستند. استفاده از روش سنتی یعنی توزیع کاغذ بین افراد و مهم تر از آن یافتن افراد بسیار وقت گیر بوده و وارد نمودن داده ها به سیستم خسته کننده و همراه با خطاست. ساخت فرم الکترونیکی و قرار دادن لینک مربوط به آن در وب سایت ها یا ارسال آن از طریق Email به افراد یکی از روش هایی است که این مهم را تسهیل می کند . اما خاطر نشان می کنم در صورتی که پرسش نامه شما تخصصی می باشد لینک مربوط به آن را در دسترس عموم افراد قرار ندهید چراکه دقت را پایین می آورد (کیفیت را فدای کمیت نکنیدSmile). حمید مسعودی فایل نسبتا کاملی را تهیه کرده که نحوه ساخت پرسش نامه الکترونیکی با استفاده از Google Docs را به آسانی شرح می دهد. ساخت پرسش نامه با این روش رایگان است و فرمت های گوناگونی از سوالات را پشتیبانی می کند.جهت استفاده از این فایل آموزشی به لینک زیر مراجعه نمایید.
ساخت پرسش نامه الکترونیکی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #2
RE: نحوه ساخت پرسشنامه الکترونیکی
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #3
سلام و ممنون از ارسال خوبتون . خیلی جالب بود و بسیار مفید
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #4
سلام به همه ، همه کافیه ها. همه مدیرا، همه اونایی که می خوان مدیر شن، همه اونایی که مدیر هستن و شاید خودشون خبر ندارن و ...
خوشحالم که براتون مفید بوده و باید تشکر ویژه ای داشته باشم از آقای مسعودی که این فایل متعلق به ایشونه.
سپاس
۷-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #5
با تشکر فراوان...
۴-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #6
بسیااااااااااااار عالی
بدون هیچ کم و کاستی
تا امروز هیچ فایلی به این دقیقی توی زمینه هایی که جستجو کرده بودم ندیده بودم
مرسی
(۹-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ عصر)zahra5364 نوشته شده توسط:  بسیاری از محققان و دانشجویان به دنبال راهی جهت تکمیل پرسش نامه خود هستند. استفاده از روش سنتی یعنی توزیع کاغذ بین افراد و مهم تر از آن یافتن افراد بسیار وقت گیر بوده و وارد نمودن داده ها به سیستم خسته کننده و همراه با خطاست. ساخت فرم الکترونیکی و قرار دادن لینک مربوط به آن در وب سایت ها یا ارسال آن از طریق Email به افراد یکی از روش هایی است که این مهم را تسهیل می کند . اما خاطر نشان می کنم در صورتی که پرسش نامه شما تخصصی می باشد لینک مربوط به آن را در دسترس عموم افراد قرار ندهید چراکه دقت را پایین می آورد (کیفیت را فدای کمیت نکنیدSmile). حمید مسعودی فایل نسبتا کاملی را تهیه کرده که نحوه ساخت پرسش نامه الکترونیکی با استفاده از Google Docs را به آسانی شرح می دهد. ساخت پرسش نامه با این روش رایگان است و فرمت های گوناگونی از سوالات را پشتیبانی می کند.جهت استفاده از این فایل آموزشی به لینک زیر مراجعه نمایید.
ساخت پرسش نامه الکترونیکی

fsd
۲۵-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #7
سلام
من الان به مشکل برخوردم ، امکان این هست که تو فایل اکسل بفهمیم جواب از طرف کی اومده؟
۲۵-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ عصر، توسط zahra5364.)
ارسال: #8
سلام باید خدمتتون عرض کنم که خیر نمیشه فهمید. اما اگر هنوز پرسش نامه رو برای کسی ارسال نکردید و براتون مهمه که بدونید جواب از طرف چه کسی میاد می تونید یه فیلد شماره ID بذارید و به افرادی که ارشون می خواهید پرسش نامه رو پر کنند ID خاص خودشون رو ارائه بدهید و بعد چک کنید که هر فرد کی بوده و فقط هم یک بار جواب ارسال کرده . اما خوب این روش چون هویت افراد رو آشکار می کنه شاید صداقت در پاسخ گویی از بین بره و اصلا طرف جواب نده و اگر از این روش استفاده کنید دیگه نمیشه آدرس پرسش نامه رو در جای عمومی قرار بدید. چون هر فرد باید ID داشته باشه..
اما حالا چرا میخواید بدونید جواب از طرف کی بوده؟ هدف چیه؟
۲۵-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #9
ممنون از اینکه جواب دادید
راستش برای 100 نفر با ای میل فرستادم ولی نمی دونم چقدر جواب بگیرم می خواستم بدونم جوابا از کیه که حداقل برای آشناها که جواب ندادن دوباره بفرستم ولی خب حالا دیگه با این اوصاف باید منتظر بشینم Undecided
البته اول پرسشنامه هم گفتم که هویت قابل بازیابی نیست!
۲۵-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #10
سلام به شما دوست عزیز و همینطور زهرای عزیز برای پاسخ مناسب و کارا

دوست گرامی لطفا عنوان موضوعتون رو بیان کنید اگر گروه هدف پاسخگو اعضای کافه ام بی ای می توانند باشند از طریق کافه پایان نامه پرسشنامه شما با تعداد بیشتری پاسخگو مواجه می شود. در ضمن مگر شما تعداد اعضای نمونه تان از ابتدا روشن نشده؟؟ اگر اینطور نیست هر چه سریعتر تخمین بزنید. شما می توانید در زیر انجمن پرسشنامه بصورت هایپرلینک پرسشنامه تان را ارائه کنید.

آرزوی موفقیت
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا